Antika Eşya Depolama

Antika eşya depolama, antika eşya depolama firmaları, antika eşya depoları, antika eşya depo, eşya depolama, Tarihi Eser Depolama Tarihi Eser Taşıma
RIFATOĞLU DEPOLAMA
Antika Eşya Depolama

Antika ve Tarihi (Sanat eseri ) taşımacılığı ve Depolama  hizmetlerimiz çeşitli organizasyon firmalarının düzenlemiş olduğu müzik, tiyatro ve film festivallerinin taşıma, depolama ve gümrükleme hizmetleri de Rıfatoğlu Nakliyat olarak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.
Tarihi Eser yani Antika eseri depolama ve taşımacılığı alanında seneler içinde edindiğimiz data ve tecrübe sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında kusursuz yapma hassasiyetindeyiz.Antika Eşya Depolama

Rıfatoğlu Nakliyat Gelişmiş Depolama ağımız sayesinde dünyanın her yerinden Türkiye´ye, Türkiye´den de dünyanın her yerine deneyiminden ve kalitesinden kesin olduğumuz firmalar vesilesiyle sanat eser ve Antika Eşya Depolama ve taşımacılığı yapmaktayız.
 
Rıfatoğlu Nakliyat mali kıymeti yüksek Antika ürünlerinizi taşımada son aşama dikkatli ve titiz çalışmaktadır. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında asla bir zarar görmemesi ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm önlemler hiçbirisi atlanmaksızın alınır.
 
Antika ürünlerin taşıma esnasında nasıl bir uygulama içinde bulunacağı konusunda personelimiz eğitim almış durumdadır.
Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok müessese veya kuruluşa hizmet vermektedir.
 
Antika taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.
1- Öncelikle sökülmesi lüzumlu bir yeri var ise sökülmektedir.
2- Özel ambalajlama teknikleri kullanılarak ürün ambalajlanır.
3- Ürünün tüm ambalajlanma işlemleri son bulduktan sonrasında özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.
4- Ürünün taşıma işlemi gerçekleştirilir.
444 75 24
Tüm hakları Rifatogludepolama.com'a aittir. 2016® Nakliye Firmaları Ev Eşyası DepolamaEvden Eve Nakliyat